RU
UA
Вітаю всіх з початком виходу з карантинного процесу. Більш повне опитування за підсумками карантину будемо проводити в кінці травня, а поки навожу результати ще однієї невеликої серії запитань.
Чергові думки щодо роботи в соц.мережах: Facebook вперто не голосує, хоча іноді може щось прокоментувати (що вкрай рідко). Тelegram і LinkedIn приблизно однаково активні за кількістю відповідей, але в Тelegram тільки голосують (там це зробити значно простіше), а в LinkedIn ще й коментують, якщо вже писати почали. За що їм велике спасибі!
Результати опитувань.
1. Керівники КЦ, що з віддаленими командами – що ви робите, щоб весь час “тримати руку на пульсі” і бути впевненими, що співробітники досить мотивовані і ефективні?
З урахуванням того, що можна було вибирати кілька відповідей, результат мене здивував. Думалося, що статистику вивчають всі і не тільки при роботі з віддаленими операторами, але, як виявилося, таких лише третина. Що показово – немає якогось одного рецепту для всіх, всі використовують, як правило, кілька варіантів відразу і ще є 8%, які використовують щось своє, але що конкретно – ділитися не захотіли. А даремно – може, якраз це і стало б найкращим рішенням для всіх?
2. До кризи багато хто мав якісь соціальні доплати від компанії (оплата проїзду на роботу / з роботи, безкоштовні обіди, кава / печеньки і т.п.). Під час вашої роботи вдома компанія зберігає вам якісь соціальні пакети?
Це питання, судячи з усього, для української аудиторії виявився не актуальним. У відповідях виявилися або «Нічого», або «Ваш варіант», і то всього пара. Криза – не час для соціальних розслаблень!
3. Після закінчення карантину і можливості повернення для роботи в офіс де ви віддасте перевагу працювати?
Судячи з усього, карантин буде мати істотний вплив на роботу КЦ. У моїх опитуваннях практично не беруть участь оператори, в основному це менеджери різного рівня. Якщо всього 36% з них збирається працювати в офісному режимі, то скільки операторів до нього повернеться?
Думаю, ми дізнаємося це вже після великого опитування в Гугл-формах.
А поки – всім вдалого відновлення діяльності і мінімізації втрат!