RU
UA

Починати нове ніколи не пізно!

До мене звернулись представники Prjctr mentorship platform з пропозицією стати ментором. Зайшла, подивилась – цікавий проект: ментори працюють на волонтерських засадах, а гроші за консультації йдуть на ЗСУ. І донати – потрібна річ (розмір суми платформа визначає, не ментор), і мені цікаво, бо я ніколи не працювала як ментор, але давно про це думала. Тому буду пробувати. 😉

Якщо кому цікаво – записуйтесь, будемо разом будувати найкращий клієнтський сервіс та працювати над управлінськими скілами.

До нових зустрічей!