RU
UA

10 вересня ВАКЦ проводить щорічні збори і презентує ринку основні напрямки роботи в галузі контактних центрів. Традиційно на З’їзді ВАКЦ керівники комітетів представлятимуть підсумки минулого періоду і обговорять плани на найближчий рік.

В цьому році, в силу карантинних обмежень, Рада ВАКЦ прийняла рішення провести З’їзд онлайн. “Сьогодні ми вимушено переходимо на нові формати роботи. ВАКЦ робить це усвідомлено і з максимальним використанням переваг дистанційної комунікації. Онлайн вже, скоріше, не обмеження, а можливість. ВАКЦ націлена на розширення взаємодії з колегами, тому в цьому сезоні ми хочемо запросити для участі в з’їзді не тільки членів ВАКЦ, але й усіх, хто працює в сфері клієнтського обслуговування, “- коментує президент ВАКЦ Тетяна Шалига.

З’їзд ВАКЦ – завжди динамічна подія, де лідери і фахівці контактних центрів з різних компаній діляться досвідом, обговорюють актуальні проблеми і визначають, на реалізації яких проектів Асоціації необхідно зосередитись для гармонізації та розвитку ринку. Участь у З’їзді є безкоштовною, реєстрація є обов’язковою, оскільки проводиться захід в Zoom, вхід до якого відбувається по посиланню з поштового клієнта.

РЕЄСТРАЦІЯ