RU
UA

Шановні колеги!

У своїх каналах я намагаюся повідомляти ринку різноманітні новини, тому, щоб уникнути різних чуток і недомовок, хочу поділитися і цією – 23 березня Рада ВАКЦ проголосувала за моє виключення зі свого складу і організації в цілому. Майже три тижні я чекала, що громадська організація повідомить про це відкрито на своїх ресурсах, але, мабуть, на це вже немає сенсу сподіватися, тому викладаю своє бачення процесу.

Трохи передісторії, яка багато що пояснює.

Громадська організація Всеукраїнська Асоціація Контактних Центрів (ГО ВАКЦ), створена зусиллями великої кількості представників різних КЦ, була зареєстрована в квітні 2010р. Після зміни законодавства в 2016р ГО ВАКЦ необхідно було перереєструвати, але питання було вирішене інакше – зареєстрована Громадська Спілка ВАКЦ (ГС ВАКЦ), засновниками якої є 2 компанії, але не закрита ГО ВАКЦ. Тому з 2016 р на ринку КЦ України існують дві ВАКЦ – ГО ВАКЦ, директором якої я є досі, і ГС ВАКЦ, на базі якої діє нинішня Рада ВАКЦ. Згода на створення ГС ВАКЦ було підтримано Радою ВАКЦ, що і породило існування двох паралельних організацій з однаковою назвою. Все це відображено у відповідних реєстрах та легко перевіряється. 

Отже, 23 березня 10 голосами з 17 (картинка трохи не відповідає дійсності, я рано пішла з чату) Рада ВАКЦ у Вайбер-чаті проголосувала за моє виключення (голос “проти” не мій, варіанта “утримався” не було). Тематика голосування чітко прописана.

 

 

Залишаю за дужками демократичність процедури і все, що їй передувало. Всі, хто мене знають, можуть підтвердити, що я НІКОЛИ не робила того, в чому була звинувачена, особливо щодо організації, ініціатором створення, засновником і першим президентом якої я була. Навряд чи на ринку КЦ України знайдеться людина, яка вклала в ВАКЦ більшу кількість особистих моральних і матеріальних засобів. Однак, звичайного обговорення можливих проектів щодо подальшого розвитку українського ринку КЦ з деякими членами Ради виявилося досить для прийняття Радою такого рішення. Повторюю – обговорення, а не дій, яких не було, але за які мене виключили.

Не бачу сенсу в будь-яких коментарях або припущеннях щодо цього рішення. Хочу сказати величезне ДЯКУЮ прекрасним людям, які проголосували “за” і визволили мене від усіляких зобов’язань перед ВАКЦ. Також хочу щиро подякувати тим, хто зберіг адекватність, не беручи участь в даному голосуванні або навіть намагаючись протестувати – я із задоволенням візьму участь у будь-яких спільних проектах з вами. Крім того, хочу подякувати всім тим, з ким мене зводила доля в рамках цієї організації, з ким було багато зроблено і створено – саме для цього я свого часу її і створювала!

Але я не прощаюся – я не йду з ринку, у мене, як завжди, багато різних ідей і проектів. Між іншим, якщо вже на мене за щось так ополчилися, може, воно того варто і треба це здійснити? Тому залишаємося на зв’язку, продовжуємо спілкування – чекайте новин, сподіваюся, мені скоро буде чим порадувати КЦ-ринок України і не тільки! Ви завжди можете знайти мене тут:

Мої канали:

Мої групи в Telegram