RU
UA

ВАКЦ розпочав експрес-опитування аутсорсингових контактних центрів України. Проект проводиться напередодні масштабного щорічного дослідження аутсорсингових контакт-центрів України і націлений на формування цільового попиту до послуг аутсорсингу клієнтського обслуговування.

Нові обставини і виклики поточного року спонукали змінити формат і характер дослідницької роботи ВАКЦ. На мінливому ринку важливо проаналізувати гнучкість і мобільність компаній до змін. Дослідницький комітет ВАКЦ істотно збільшив кількість опитувань ринку, щоб вчасно фіксувати з’являються тренди і надавати ринку максимальну кількість інформації для прийняття управлінських рішень.

Щорічно ВАКЦ проводить масштабне дослідження аутсорсингових контактних центрів України, яке охоплює питання, що дозволяють оцінити гнучкість аутсорсерів при різних режимах роботи, заходи моніторингу та захисту даних, динаміку економічних чинників, залежних від нових умов ринку. Такий аналіз дає можливість учасникам ринку порівняти компанії, що надають послуги аутсорсингу контакт-центру для проектів різної цільової та ресурсної спрямованості. Участь в експрес-опитуванні і згодом в дослідженні стане хорошим інструментом в просування послуг аутсорсингу для самих учасників, адже таким чином про них дізнаються потенційні замовники – тепер не тільки в Україні, а й за кордоном.

Відкритість і готовність брати участь в спеціалізованих опитуваннях і дослідженнях – це можливість представити себе потенційним замовникам. Компанії, які шукають реальних партнерів по бізнесу для вибудовування довгострокових ефективних взаємовідносин, з цікавістю вивчають матеріали досліджень перед потенційним співпрацею. Масштабне традиційне дослідження українських АКЦ планується на початок 2021 року, а сьогодні ВАКЦ оголошує про старт експрес-опитування українських аутсорсерів, що дозволить сфокусуватися на темах, характерних для ринку в період кризових змін. Заповнюйте анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOV6sKvn4_EzZIxfy5JImySn-NwDEZ4UMEertE9sdo-CrrVA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 і будьте в тренді змін!